Kúpiť kolieskové korčule – e-shop

Sprievodca výberom
kolieskových korčúľ


Kolieskové korčule  >  Kolieskové korčule pod stromček? Dobrý nápad!

Kolieskové korčule pod stromček? Dobrý nápad!

Že kolieskové korčule ako darček v zime sú zlý nápad? Ale nie, je tu varianta 2v1!

Áno, medzi najpredávanejšie korčule patria varianty dva v jednom - kolieskové a zimné korčule. Spoločnú majú topánku, vymieňa sa nôž za kolieska (a naopak). Kolieskové korčule 2v1 pre deti majú ešte jednu vychytávku a tou je nastaviteľná veľkosť. Posunom sa dá topánka zväčšiť až o tri čísla, takže Vám korčule vydržia 2-3 sezóny.

Tipy na kolieskové korčule na Vianoce

Najpredávanejšie sú Korčule 2v1 WORKER Aron white - nastaviteľné (3 varianty s celkovým rozpätím 29 - 40), lacné (v akcii za menej ako 40 €), skvelý darček pre malé slečny.

Korčule 2v1 WORKER Aron white

Zaujímavé je tiež použitie technológie Safety Ankle, ktorá drží v topánke pevne členok a zabráni tak poškodeniu nohy.

Variantom pre chlapcov sú Korčule 2v1 WORKER Lumine, ktoré sú tiež nastaviteľné v rozsahu 29 až 43, teda aj pre väčšie deti.

Korčule 2v1 WORKER Lumine

V ďalšom článku sa pozrieme ešte na tipy na kolieskové korčule pre dospelých - tešte sa na nádielku od značky Fila.

Zdieľajte článokOdporúčame kolieskové korčule


Ďalšie novinky

Ako brzdiť na kolieskových korčuliach?

Ak skúšate ovládnuť kolieskové korčule prvýkrát, je ľahké sa rozhenúť, ale problémy nastanú pri brzdení. Pri malej rýchlosti sa dá niečoho pridržať, alebo zísť do trávy, ale určite sa to chcete naučiť profesionálne. Preto si priblížime niekoľko spôsobov.

Ako sa starať o kolieska korčúľ?

Aby bola vaša jazda vždy komfortná, doprajte svojim kolieskovým korčuliam pravidelnú údržbu. Kolieska je nutné prehadzovať, čistiť a premazávať. Povieme si, ako na to.

Spoznajte Nordic Blading - kolieskové korčule s palicami

Nordic Blading predstavuje jazdu na kolieskových korčuliach so špeciálnymi palicami. Základný pohyb je teda podporovaný odpichováním, čím sa zapája viac svalov a posilňuje dýchanie. Oproti bežnej jazde na in-line korčuliach umožňuje Nordic Blading až o 40 % vyšší výkon.

všetky novinky