Kúpiť kolieskové korčule – e-shop

Sprievodca výberom
kolieskových korčúľ


Kolieskové korčule  >  Tipy na dámske kolieskové korčule

Tipy na dámske kolieskové korčule

Hľadáte kolieskové korčule pre svoju ženu? Chcete ju urobiť radosť a zároveň darovať aj niečo užitočného? Máme tajný tip pre všetkých!

Kolieskové korčule a výukové DVD zadarmo. Tak a je to tajomstvo vonku :-)

Ku kolieskovým korčuliam teraz môžete dostať aj DVD Inline korčuľovanie bezpečne. Takže ak máte doma korčuliarske začiatočníci, sadnite najskôr na chvíľu k monitoru, alebo televízii a nechajte sa poučiť od profíkov, ako jazdiť správne na inline korčuliach.

Kolieskové korčule Fila EVE 9 LADY

Horúci tip pre jarnú a letnú sezónu. Teraz to ešte nie je tak horúce, pretože vonku leží sneh a teplota zrovna von na inlajny neláka. Lenže práve teraz môžete kúpiť letné tovar v super zľavových akciách.

Korčule Fila Eve sú navrhnuté špeciálne pre ženy - technológia pre elimináciu vibrácií, ľahká a zároveň pevná topánka pre dokonalý komfort a štíhly, krásny dizajn. Páni, týmito korčuľami svoju lásku určite nesklamete.

Kolieskové korčule Fila EVE 9 LADY

Zdieľajte článokOdporúčame kolieskové korčule


Ďalšie novinky

Ako brzdiť na kolieskových korčuliach?

Ak skúšate ovládnuť kolieskové korčule prvýkrát, je ľahké sa rozhenúť, ale problémy nastanú pri brzdení. Pri malej rýchlosti sa dá niečoho pridržať, alebo zísť do trávy, ale určite sa to chcete naučiť profesionálne. Preto si priblížime niekoľko spôsobov.

Ako sa starať o kolieska korčúľ?

Aby bola vaša jazda vždy komfortná, doprajte svojim kolieskovým korčuliam pravidelnú údržbu. Kolieska je nutné prehadzovať, čistiť a premazávať. Povieme si, ako na to.

Spoznajte Nordic Blading - kolieskové korčule s palicami

Nordic Blading predstavuje jazdu na kolieskových korčuliach so špeciálnymi palicami. Základný pohyb je teda podporovaný odpichováním, čím sa zapája viac svalov a posilňuje dýchanie. Oproti bežnej jazde na in-line korčuliach umožňuje Nordic Blading až o 40 % vyšší výkon.

všetky novinky