Kúpiť kolieskové korčule – e-shop

Sprievodca výberom
kolieskových korčúľ


Kolieskové korčule  >  Kolieskové korčule v akcii

Kolieskové korčule v akcii

Blížiaci sa koniec zimnej sezóny je ideálny čas na nákup zľavnených bruslí 2 v 1. V jedinom výrobku za 45,40 € získate zimné aj kolieskové korčule v 4 veľkostiach.

Univerzálne korčule WORKER Nolan 2v1 ponúkajú možnosť výmeny noža z certifikovanej ocele za alumíniový rám pre in-line. Ľahké obúvanie, šnurovanie a obojstranná bezpečnostná pracka zaisťujú pohodlné užívanie korčulí.

"Super cena, využitie aj v lete aj v zime, možnosť nastaviť veľkosť, už aj vyskúšané na ľade a veľká spokojnosť," uvádza jeden z užívateľov.

Pridávame ešte jeden praktický tip: pretože korčule zahŕňajú 4 veľkosti, budete mať niekoľko rokov celoročne jednu topánku, ktorá sa prispôsobí vašej nohe a bude jej prospievať aj z hygienického hľadiska.

Zdieľajte článokOdporúčame kolieskové korčule


Ďalšie novinky

Ako brzdiť na kolieskových korčuliach?

Ak skúšate ovládnuť kolieskové korčule prvýkrát, je ľahké sa rozhenúť, ale problémy nastanú pri brzdení. Pri malej rýchlosti sa dá niečoho pridržať, alebo zísť do trávy, ale určite sa to chcete naučiť profesionálne. Preto si priblížime niekoľko spôsobov.

Ako sa starať o kolieska korčúľ?

Aby bola vaša jazda vždy komfortná, doprajte svojim kolieskovým korčuliam pravidelnú údržbu. Kolieska je nutné prehadzovať, čistiť a premazávať. Povieme si, ako na to.

Spoznajte Nordic Blading - kolieskové korčule s palicami

Nordic Blading predstavuje jazdu na kolieskových korčuliach so špeciálnymi palicami. Základný pohyb je teda podporovaný odpichováním, čím sa zapája viac svalov a posilňuje dýchanie. Oproti bežnej jazde na in-line korčuliach umožňuje Nordic Blading až o 40 % vyšší výkon.

všetky novinky